Goed nieuws voor iedereen die zijn of haar Plan-de-CAMpagne kennis wil uitbreiden. Alle Plan-de-CAMpagne trainingen uit ons aanbod zijn namelijk online te volgen via virtuele klaslokalen.
Heeft u op korte termijn nog plek in uw agenda? Op onderstaande data zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Ook bij het online aanbieden van onze trainingen, streven wij ernaar om per training aan maximaal acht mensen les te geven. Op deze manier kunnen wij voldoende individuele aandacht schenken aan alle cursisten.
Datum | Training |
---|---|
Maandag 4 mei | Logistiek |
Woensdag 6 mei | Plan-de-CAMpagne Basis |
Dinsdag 12 mei | Report Editor Basis |
Onze trainer Mark van Braak staat in ieder geval in de startblokken om u de fijne kneepjes van Plan-de-CAMpagne te leren.
Subsidie
Goed om te weten: Het OOM (Opleiding Ontwikkeling Metaalbedrijven) wil het technisch vakmanschap in de metaalbewerking op een hoger niveau krijgen. Bedrijven die voldoen aan de OOM-voorwaarden kunnen in aanmerkingen komen voor een tegemoetkoming in de trainings- en scholingskosten van hun medewerkers. Alle Plan-de-CAMpagne trainingen zijn bij het OOM aangemeld.