nlen
trivest-logo
search-icon
  • Kennisbank
  • Oplossingen
  • Nieuws
  • Over Bemet
  • Klantsupport
  • Trainingen
  • Contact
  • Branches Bekijk in welke branches Bemet actief is »
  • Oplossingen CAD/CAM, APM+ (werkplaats-automatiseringssoftware) en ERP bedrijfssoftware »
  • Referenties
  • Diensten U kunt rekenen op onze ondersteuning op vele gebieden!
  • Trainingen-overzicht Voor elke toepassing kunt u diverse basis-, vervolg- en updatetrainingen volgen »
  • Contact Heeft u een vraag? Neem gerust contact op »
    • Over onsMeer over Bemet en haar medewerkers »
    • Werken bij BemetCarrière maken bij Bemet? Bekijk de vacatures »
  • Nieuws Lees het laatste nieuws rondom Bemet »
  • Kalender Welke beurzen / evenementen staan er op de agenda?
  • Homepage
  • Bemet nieuws
  • Nieuw | Bemet lanceert e-learning

Nieuw | Bemet lanceert e-learning

E-learning Plan-de-CAMpagne

Nieuw | Bemet lanceert e-learning

Naast (online) klassikale trainingen biedt Bemet nu twee trainingen via e-learning aan. U kunt dus waar u maar wilt en in uw eigen tijd de lesstof volgen en in een eigen oefenomgeving de vooraf opgenomen lesstof van de trainer doornemen. Op dit moment is de training Plan-de-CAMpagne Basis en de training Werkvoorbereiding en productie beschikbaar als e-learning module. In de komende tijd volgen de trainingen Logistiek en Algemene- en Projectadministratie.

Wanneer u een e-learning training volgt, zijn via een persoonlijke login video’s en opdrachten gedurende een maand beschikbaar. Heeft u vragen over de lesstof, dan staat de softwaretrainer voor u klaar om deze te beantwoorden via de e-mail. Net als bij de klassikale (online) training ontvangt u een certificaat na afloop. De prijs van de e-learning training bedraagt € 450,-. De e-learning training is ook te bestellen via de webshop.

Inschrijven e-learning
Inschrijven voor de e-learning training kan simpel en snel via het inschrijfformulier op de website. U kiest op de inschrijfpagina in plaats van een datum voor de optie ‘e-learning’. Wanneer uw aanvraag in behandeling is genomen ontvangt u de logingegevens.

 

Inschrijven voor de e-learning training Plan-de-CAMpagne Basis »

Inschrijven voor de e-learning training Werkvoorbereiding en productie »

Op de hoogte blijven?
linkedin-icon facebook-icon twitter-icon youtube-icon flickr-icon
ECI Software Solutions BV  /  Philipsstraat 9  /  3833 LC Leusden   /   T 088 - 63 63 900   /   bemet-info@ecisolutions.com
© Bemet 2021
Website: JDI.nl
  • Algemene Voorwaarden
  • Cookie- & Privacybeleid
  • Disclaimer