AG Interior Solutions is een engineeringsbureau dat zich bezighoudt met producten ontwerpen en ontwikkelen voor met name de jachtinterieurbouw en interieurbouw. Ze maken daarbij gebruik van het CAD/CAM-systeem TopSolid’Wood.
Onlangs verscheen in het vaktijdschrift Interieurbouw een leuk artikel over AG Interior Solutions, waarin ze uitleggen hoe zij hun zoektocht naar software die het best aansluit op hun manier van werken, hebben ervaren.
“Het is een hele zoektocht geweest. De meeste pakketten sloten niet goed aan op de verschillende houtbewerkingsmachines, die we direct vanuit de werkvoorbereiding wilden aansturen. Tot we in aanraking kwamen met TopSolid’Wood van Bemet.”
Addie Anbeek, een van de krachten achter AG Interior Solutions
Profiteer deze zomer van mooie kortingen op TopSolid trainingen. Tijdens de zomer krijgt u € 150,- korting op de trainingen.
Lees meerTopSolid’Wood voor de houtindustrie en interieurbouw heeft in de nieuwste versie veel nieuwe functionaliteiten en verbeteringen. Wat direct opvalt is de nieuwe look van de user interface. Kijk voor alle verbeteringen het filmpje.
Lees meerBemet International, onderdeel van ECI Software Solutions betrekt eind 2020 het AFAS-pand aan de Philipsstraat in Leusden. Onder ECI vallen onder andere Bemet International, Proteus Systems, Ridder Data Systems, Trimergo en Inventive op dit moment gevestigd in respectievelijk Veenendaal, Waardenburg, Harderwijk, Apeldoorn en Rijswijk.
Lees meerPolyurethaan-specialist Herikon in Almelo liep door groei tegen de eigen grenzen aan. Met hulp van Bemet en Plan-de-CAMpagne is het digitale werkproces tegen het licht gehouden en verbeterd. Orderinformatie is nu overal in de fabriek realtime aanwezig en er kan direct worden bijgestuurd. “Dat geeft rust en biedt leverbetrouwbaarheid,” aldus managing director Dennis Glaasker.
Lees meer