De AVG heeft betrekking op persoonsgegevens. Gegevens dus waardoor een individu herkenbaar wordt. Dat geldt al snel voor naam, foto, emailadres en mobiel telefoonnummer bijvoorbeeld. Daarmee hebben dus ook bedrijven die niet aan consumenten leveren met de AVG te maken. Denk alleen al aan de gegevens van uw eigen personeel, van uw klanten en van uw andere relaties. Daarom stelt de wet dat uw bedrijf bijvoorbeeld een register moet opzetten waarin u uw bestanden omschrijft, welke gegevens daarin worden vastgelegd en met welk doel. En u moet kritisch zijn over het doel en het gebruik van de opgeslagen data.
En hoe zit het dan met software als Plan-de-CAMpagne (PdC)?
Bemet verwerkt geen persoonsgegevens van uw bedrijf. En dus is er geen verwerkersovereenkomst nodig. In die uitzonderlijke gevallen dat onze klant ons toch vraagt dit te doen, zullen we uiteraard een verwerkersovereenkomst opstellen.
5 tips:
Handig hulpmiddel
Met de volgende regelhulp komt u in 10 stappen meer te weten wat u moet doen om goed voorbereid te zijn: https://rvo.regelhulpenvoorbedrijven.nl/avg/#/welkom
Door de verhuizing naar ons nieuwe hoofdkantoor in Leusden, kan het gebeuren dat we wat minder goed bereikbaar zijn dan u van ons bent gewend. We hopen op uw begrip. Mocht u onze collega’s willen bellen, dan zijn wij rond de feestdagen als volgt bereikbaar…
Lees meerNaast (online) klassikale trainingen biedt Bemet ook trainingen via e-learning aan. U kunt dus waar u maar wilt en in uw eigen tijd de lesstof volgen en in een eigen oefenomgeving de vooraf opgenomen lesstof van de trainer doornemen. U hoeft er de deur niet voor uit!
Lees meerWilt u meer weten over de digitale transformatie van productiebedrijven, de trends in de maakindustrie en de uitdagingen? Schrijf u in voor het webinar ‘De CAD/CAM productie-omgeving van morgen’ op dinsdag 8 december a.s. Deze online sessie duurt circa 45 minuten. Inschrijven en deelname zijn geheel kosteloos en vrijblijvend.
Lees meerWilt u snel kunnen calculeren en minder fouten maken? Of met planning een hogere leverbetrouwbaarheid realiseren? Het kan met ERP! Kijk voor meer mogelijkheden met ons mee op dinsdag 8 december om 10:00 uur tijdens het webinar ‘Bespaar tijd en geld met ERP’. Deze online sessie duurt maximaal 90 minuten. Inschrijven en deelname zijn geheel kosteloos en vrijblijvend.
Lees meer