Vorig jaar mei schreven wij er ook al over in de Bemet Nieuws; “het belang van een goed wachtwoordbeleid’’ Dit was toen onder andere naar aanleiding van de diverse Ransomware incidenten. Met het verder aanscherpen van de regels voor datalekken en de aankomende invoer van de nieuwe privacywetgeving (AVG, Algemene Verordening Gegevensbescherming) op 25 mei a.s. grijpt alles helemaal in elkaar.
Zo meldden de afgelopen weken diverse media dat de wachtwoorden van ruim 3,3 miljoen Nederlanders en ruim 1 miljoen Belgen op straat lagen. De gegevens zijn waarschijnlijk afkomstig uit tientallen grote datalekken van de afgelopen jaren, onder meer uit LinkedIn, Dropbox, Playstation, eBay en Amazon.
Reden te meer om bij dit onderwerp weer eens uitgebreid stil te staan, maar nog belangrijker: om hier, voor zover u dat nog niet gedaan had, NU actie op te ondernemen!
Vijf tips voor een veilig wachtwoordbeheer:
Bronvermelding: AD.nl, NOS.nl en laatjeniethackmaken.nl (een erg leuk geschreven site geschreven door 6 professionele hackers)
Door de verhuizing naar ons nieuwe hoofdkantoor in Leusden, kan het gebeuren dat we wat minder goed bereikbaar zijn dan u van ons bent gewend. We hopen op uw begrip. Mocht u onze collega’s willen bellen, dan zijn wij rond de feestdagen als volgt bereikbaar…
Lees meerNaast (online) klassikale trainingen biedt Bemet ook trainingen via e-learning aan. U kunt dus waar u maar wilt en in uw eigen tijd de lesstof volgen en in een eigen oefenomgeving de vooraf opgenomen lesstof van de trainer doornemen. U hoeft er de deur niet voor uit!
Lees meerWilt u meer weten over de digitale transformatie van productiebedrijven, de trends in de maakindustrie en de uitdagingen? Schrijf u in voor het webinar ‘De CAD/CAM productie-omgeving van morgen’ op dinsdag 8 december a.s. Deze online sessie duurt circa 45 minuten. Inschrijven en deelname zijn geheel kosteloos en vrijblijvend.
Lees meerWilt u snel kunnen calculeren en minder fouten maken? Of met planning een hogere leverbetrouwbaarheid realiseren? Het kan met ERP! Kijk voor meer mogelijkheden met ons mee op dinsdag 8 december om 10:00 uur tijdens het webinar ‘Bespaar tijd en geld met ERP’. Deze online sessie duurt maximaal 90 minuten. Inschrijven en deelname zijn geheel kosteloos en vrijblijvend.
Lees meer